ZAKÁZKOVÁ STAVBA | ARGON 18

Slevy má každý rád a u nás to platí dvojnásob. Každý týden a to po celý rok u nás najdete speciální nabídku produktů, které si můžete během daného týdne koupit s neodolatelnou slevou. Více informací na stránce Týden plný slev.

Zvolte jako způsob doručení bike-point.eu delivery (více na stránce Doprava a platba) nebo vyzvednutí na prodejně a dostanete od nás první servis a doplňky v podobě láhve a košíku zcela zdarma.


Chcete mít jízdní kolo, které jen tak nikdo nemá? Mít jistotu, že každý komponent, který je na Vašem jízdním kole bude na 100% reflektovat Vaše přání? Sestavte si Váš vysněný kousek na rámu od kanadského Argonu 18. Celou problematikou stavby Vás provedeme a doladíme Vaší stavbu do posledního detailu.


Stačí si pouze vybrat rám, sadu, výplety a my se o vše postaráme. Veškeré stavby jsou prováděny na silničních rámech Argon 18, které dle našeho názoru jsou opravdu více než jen skvělými produkty. Udržují si vysokou kvalitu a technologický náskok čemuž se může vyrovnat jen opravdu málo ostatních značek. 


Pokud máte zájem o zakázkovou stavbu vyplňte prosím formulář níže a my se Vám ihned ozveme nazpět. Pro uplnou představu čím můžete rám osadit, níže najdete odkazy na sady a výplety, které lze u nás zakoupit a také na katalog Argon 18, kde najdete veškeré technické informace týkající se rámů.


FORMULÁŘ 

ARGON 18

ZAPLETENÁ KOLA

KOMPLETNÍ SADY