ELEKTROKOLA

ZABEZPEČENÍ TRACKITO

Trackito je malé bezpečnostní zařízení, které pomáhá ochránit majetek, ve kterém je umístěno. Umí monitorovat svoji polohu a pohyb a dokáže vyvolat alarm ve vašem mobilu nebo tabletu v případě krádeže. Své jízdní kolo můžete právě díky aplikaci sledovat v reálném čase. S Trackitem Vás už nic nepřekvapí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Zabudovaná čipová SIM karta se k internetu připojuje pomocí služeb Vodafone a jeho partnerských sítí. Uvedená prodejní cena zahrnuje modul Trackito s předplacenými daty na 1 rok. Po uplynutí této doby můžete zakoupit další data přímo z administrace za 540 Kč. Poplatky za internet účtované od vašeho operátora nejsou započítány. Lze používat ve všech zemích EU, Švýcarsku, Norsku, USA a Rusku.

Datová spotřeba je nastavena na maximálně 3 MB za měsíc + balíček 12 MB, který je možné čerpat libovolně během roku. Tento limit dostačuje pro běžné využívání Trackita. Pokud je však modul často nebo dlouho ve stavu Sledování, může dojít k překročení předplacených dat. Jestliže se spotřeba vašich dat blíží k vyčerpání, upozorníme vás e-mailem. Navýšení dat můžete kdykoliv zakoupit přímo z administrace Trackito.

Při obvyklém používání je výdrž baterie až 6 měsíců. Výdrž baterie je ovlivňována zejména četností trackování a pohybu, okolní teplotou a parametry nastavení modulu. Trackito se umístí do hlavového složení Vašeho jízdního kola. Nikdo tedy nebude vědět, že je Vaše kolo zabezpečeno.

FOTO A VIDEO

OBJEDNEJTE SI TRACKITO