JÍZDNÍ KOLA A RÁMY

TESTOVACÍ A BAZAROVÁ

Jedinečná možnost koupit si nejkvalitnější jízdní kolo za zlomek pořizovací ceny. Testovací kola pocházejí vždy od našich zákazníků čímž víme přesnou historii těchto kol a můžeme je Vám tak bez jakýchkoliv pochyb nabídnout. K prodeji využíváme portál cyklobazar.cz, který se stal našim partnerem pro prodej tohoto tipu jízdních kol.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Chcete koupit kvalitní jízdní kolo za výhodnou cenu? U nás to není problém. Nabídka testovacích a bazarových kol se neustále aktualizuje aby jste měli opravdu z čeho vybírat. Testovací kola jsou vždy zakoupena u nás a jsou podrobována pravidelnému servisu, který zaručuje vysokou kvalitu pro další prodej. 

Při zakoupení testovacího kola máte záruku jednoho roku. Bazarová kola nemusí pocházet z naší flotily nabízených značek, ale jako u předchozích byli tyto kola podrobována pravidelnému servisu, který zaručuje bezproblémovou funkčnost.

Veškerá kola je možno na vyžádání předvést na naší prodejně nebo se na ně můžete podívat na portálu cyklobazar.cz, který se stal naším partnerem na prodej testovacích a bazarových jízdních kol. Pokud tedy chcete vidět jaká jízdní kola právě nabízíme klikněte níže v banneru na ,zobrazit výprodej´´.