POSTARÁME SE O VAŠE KOLO

CYKLOSERVIS S TRADICÍ

Jen dlouholetí aktivní cyklisté se zkušenostmi s tuzemských a zahraničních závodů opravdu ví co Vaše kolo potřebuje a pokud to ještě doplníte o široké zkušenosti se servisem tak dostanete záruku vysoké kvality, péče a jistoty pro Vaše jízdní kolo.  Provádíme záruční i pozáruční servis a opravy kol všech značek. Servisujeme prakticky veškeré části Vašeho jízdní kola ať už se jedná o brzdy či ložiska. Lhůta dodání se liší dle ročního období zpravidla se jedná o jeden až maximálně tři týdny. O délce zhotovení servisu Vás budeme informovat při převzetí kola.


Pro expresní opravy je nutné se informovat přímo u nás na prodejně či telefonicky nebo využít náš objednávkový formulář, který se nachází na konci stránky. Za expresní servis je 40% příplatek. Připravili jsme pro Vás také výhodné balíčky, které obsahují určitý rozsah servisních úkonů. V případě dalších zásahů nad rozsah balíčku je případná oprava či materiální výměna telefonicky konzultována. Jednotlivé servisní úkony je nutné konzultovat u nás na prodejně, nejlépe přímo s kolem.


Tak neváhejte a přijďte.


PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP A VYBAVENÍ

KOLIK TO U NÁS STOJÍ?

Připravili jsme si pro Vás výhodné servisní balíčky. Stačí si pouze vybrat který Vašemu kolu sedne nejlépe. Pokud chcete pouze jednotlivé úkony je nutné se informovat přímo na prodejně.

Zevní

Rozebrání, umytí a promazaní celého kola + diagnostika závad

500 Kč

Základní

Zevní + seřízení brzd, seřízení řazení, kontrola řetězu, dotažení veškerých součástí kola

700 Kč

Pokročilý

Základní + odvzdušnění brzd, kontrola středu, kontrola a seřízení hlavového složení, kontrola nábojů

1400 Kč

Expert

Pokročilý + výměna brzdové kapaliny, výměna lanek a bovdenu, centr kol

2000 Kč

VYTÁHNĚTE KOLO NA ŠVIH