VŠE O NÁS

POZNEJTE PRODEJNU

Nezáleží na tom zda jsi profík nebo amatér. Vůbec nesejde na tom jak si starý a je zcela nedůležité odkud jsi. Jedinou podstatnou věcí je ten pocit. To nutkání, kdy po prohraném závodě, prodělaném zranění či více jak osmi hodinách v práci sedneš na své kolo s radostí a odhodláním jako, když si to udělal poprvé.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Chcete si koupit nové jízdní kolo či nové kvalitní oblečení? Prodáváme jízdní kola značek Superior, Rock Machine, Argon 18 a Rocky Mountain. Dále prodáváme oblečení a doplňky kvalitních a prověřených značek. Přijďte k nám a my se o Vás postaráme. My totiž moc dobře víme, že jen opravdový cyklisté, kteří také cylistikou žijí Vám mohou opravdu vyhovit. Nesejde na tom zda si profík nebo amatér. Důležité je pouze pokud také cyklistikou žiješ. 

Najdete nás v Roudnici nad Labem zhruba 20 minut jízdy po dálnici D8 z Letňan přímo na Labské cyklostezce. Jsou pro Vás připraveni dlouholetí aktivní cyklisté, kteří každý rok procházejí specializovaným školením, aby dokázali kvalitně poradit a pomoci a to vše v příjemném prostředí rodinné prodejny.

FOTOGALERIE PRODEJNY