R O D I N A A D O M O V

P R O Z Á K A Z N Í K A 

Nezáleží na tom zda jsi profík nebo amatér. Jsme parta cyklistů, pro které je práce zábava. Vždy odvedeme naší práci na sto procent aby každý zákazník byl u nás spokojen. Víme, že jen opravdu spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama, a proto neváhejte a navštivte nás.

+ POZNEJTE NÁS

V Í T E J D O M A

I N F O R M A C E

Chcete si koupit nové jízdní kolo, komponenty, doplňky či nové kvalitní oblečení? U nás vše zakoupíte a za ty nejlepší ceny na trhu. Prodáváme jízdní kola značek Superior, Rock Machine, Argon 18 a Rocky Mountain. Dále prodáváme oblečení a doplňky kvalitních značek, které si udržují vysoké standardy napříč všemi aspekty nabízeného produktu.

Přijďte k nám a my se o Vás postaráme. My totiž moc dobře víme, že jen opravdový cyklisté, kteří také cyklistikou žijí Vám mohou opravdu pomoci. Nesejde na tom zda si profík nebo amatér. Důležité je zda také cyklistiku miluješ.

Najdete nás v Roudnici nad Labem zhruba 20 minut jízdy po dálnici D8 z Letňan přímo na Labské cyklostezce. Jsou pro Vás připraveni dlouholetí aktivní cyklisté, kteří každý rok procházejí specializovaným školením, aby dokázali kvalitně poradit a pomoci. To vše v příjemném prostředí rodinné prodejny.

F É R O V O S T A R Y C H L O S T

R Y C H L Ý K O N T A K T

Maximálně spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama, a proto využijte dopravu zdarma na všechny produkty po celé České republice. Zboží odesíláme nejpozději dva pracovní dny po jejím přijetí. Po celý rok od pondělí do soboty jsme pro Vás na naší prodejně. Využijte slevový kód 2XBP2019 platný na veškeré zboží.

+ NAVŠTIVTE NÁS

Z A Č N Ě T E S N Á K U P E M

P O Z N E J T E N A B Í D K U

+ JÍZDNÍ KOLA   + ELEKTROKOLA   + RÁMOVÉ SADY   + OBLEČENÍ A DOPLŇKY

+ TRETRY A OBUV   + PŘILBY A BRÝLE   + PŘÍSLUŠENSTVÍ

# b i k e p o i n t f a m i l y

N Á Š P Ř Í B Ě H