R O D I N A A D O M O V

P R O Z Á K A Z N Í K A 

Nezáleží na tom zda jsi profík nebo amatér. Jsme parta cyklistů, pro které je práce zábava. Vždy odvedeme naší práci na sto procent aby každý zákazník byl u nás spokojen. Víme, že jen opravdu spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama, a proto neváhejte a navštivte nás.

+ POZNEJTE NÁS

Z A K Á Z K O V Á S T A V B A

I N F O R M A C E

Chcete mít jízdní kolo, které jen tak nikdo nemá? Mít jistotu, že každý komponent, který je na Vašem jízdním kole bude na 100% reflektovat Vaše přání? Sestavte si Váš vysněný kousek na vlastním rámu či na rámu zakoupeném u nás. Celou problematikou stavby Vás provedeme a doladíme Vaší stavbu do posledního detailu. Níže jsme si pro Vás připravili popis jak to u nás se zakázkovou stavbou chodí a také poptávkový formulář pro objednání zakázkové stavby.

J A K V Y P A D Á S T A V B A

P O P I S A F O T K Y

Vše začíná návštěvou, či e-mailem. Pokud nás budete kontaktovat přes e-mail, či poptávkový formulář budeme stejně rádi pokud nás navštívíte a celou problematiku zakázkové stavby si vyjasníme osobně na prodejně. Veškeré informace o poptávce zakázkové stavby najdete na stránce poptávka produktu vlevo. Pro popis jak probíhá taková zakázková stavba jsme si vybrali zakázkovou stavbu na rámu Argonu 18, přesněji na modelu Krypton. 

Rám je díky podseknuté zadní stavbě velice pohodlný a dokáže utlumit nerovnosti silnice. Mohutnější střed rámu je zase dělán jak pro sprintery, kteří potřebují každé procento svého výkonu v nohách přesunout do pedálů, ale není to na úkor váhy což ocení zase vrchaři. Další rámy a informace o nich najdete na stránce Rámové sady.

VYBÍRÁME A VYBÍRÁME

Není důvod nic uspěchat proto spolu probereme veškeré aspekty jízdního kola aby Vám padlo co nejlépe. Máte rádi kopce a nebo rovinky? Chcete jezdit čistě na silnici nebo rádi zavítáte i na polní cestu? Veškeré tyto otázky dopomáhají vybrat správný rám tak i komponenty, které dotvoří celkový pocit z jízdy. 

Jelikož jsme chtěli podtrhnout lehkost rámu vybrali jsme výplety od značky DT Swiss. Pro zakázkovou stavbu to chce i na zakázku vypletené kola. Náboje jsme zvolili 240S, k tomu aero ploché dráty a velice lehké a tuhé hliníkové ráfky RR511. Vypletená kola tak váží pouhých 1457g. 

Rozpočet zněl celkem jasně proto i výběr pohonného ústrojí byl jasný, i když jsme měli v možnostech dvě cenově i funkčně srovnatelné sady. Jednalo se o sady Shimano Ultegra R8000 a Campagnolo Potenza. Zákazník sice více tížil ke Campagnolu, ale nakonec jsme zvolili Ultegru R8000. Tato sada je srovnatelná s vyšší sadou Dura-Ace a to hlavně po funkční stránce. Zároveň, ale zákazníka nezrujnuje na spotřebním materiálu.

SKLÁDÁME A LADÍME

Začíná kolotoč utahování, povolování a zkoušení. Z této stavby byla největším překvapením nová Sada Shimano Ultegra R8000, která se opravdu dobře montuje a ladí. Čímž jsme velice rychle dosáhly požadované funkčnosti. V této části stavby nás zákazník ještě jednou navštívil aby jsme dořešili finální nastavení a vzhled. Zvolili jsme karbonové trio od Max1 Components. Karbonový představec, řídítka a sedlo nádherně zapadli do celkového vzhledu jízdního kola. K tomu jsme zvolili černo/červené omotávky Ciclovation a pláště značky Pirreli, které podtrhnout skvělou valivost výpletů.

POSED A PŘEDÁNÍ

Posledním krokem je již předání samotného jízdního kola do rukou nového zákazníka. Před tím než se tak stane si ještě společně projdeme veškeré náležitosti, které je v případě daného jízdníko kola nutno znát. Společně ještě nastavíme správný posed tak aby Vám kolo opravdu padlo a měli jste z něj hned od prvních kilometrů opravdovou radost.

FINÁLE A SUMARIZACE

Stavba, kterou jsme Vám v tomto popisu přiblížily nám udělala opravdovou radost. Celková váha s pedály a košíky je skvělých 6,93 Kg. Na této váze má největší podíl nízká hmotnost rámu a skvělé výplety, za které stálo si připlatit. Dále nám obrovskou radost udělalo barevné sehrání veškerého osazení s rámovou sadou. Nádherně vypadají černo červené náboje a omotávky, které tuto souhru celkově podtrhli. Lahůdkou je potom cena, která se za tak suprové kolo vyšplhala na pouhých 74 990 Kč. Za málo peněz opravdu hodně muziky.

P O P T Á V K A S T A V B Y

P O P I S A F O R M U L Á Ř

Pokud chcete u nás realizovat zakázkovou stavbu vyplňte níže formulář a my jsme Vám ozveme nazpět s hrubou nabídkou. Pokud to je jen trochu možné ve většině případech odpovídáme do 24 hodin. Musíte také počítat s osobní návštěvou a doladěním všech detailů, které je potřeba v rámci zakázkové stavby řešit.

F É R O V O S T A R Y C H L O S T

R Y C H L Ý K O N T A K T

Maximálně spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama, a proto využijte dopravu zdarma na všechny produkty po celé České republice. Zboží odesíláme nejpozději dva pracovní dny po jejím přijetí. Po celý rok od pondělí do soboty jsme pro Vás na naší prodejně. Využijte slevový kód 2XBP2019 platný na veškeré zboží.

+ NAVŠTIVTE NÁS

Z A Č N Ě T E S N Á K U P E M

P O Z N E J T E N A B Í D K U

+ JÍZDNÍ KOLA   + ELEKTROKOLA   + RÁMOVÉ SADY   + OBLEČENÍ A DOPLŇKY

+ TRETRY A OBUV   + PŘILBY A BRÝLE   + PŘÍSLUŠENSTVÍ

# b i k e p o i n t f a m i l y

N Á Š P Ř Í B Ě H