PRO ZÁKAZNÍKA

Nezáleží na tom zda jsi profík nebo amatér. Jsme parta cyklistů, pro které je práce zábava. Vždy odvedem naší práci na sto procent aby každý zákazník byl u nás spokojen. Víme, že jen opravdu spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama, a proto neváhejte a navštivte nás.

VYBERTE DRUH

KATALOGY

ZABEZPEČENÍ

Trackito je malé bezpečnostní zařízení, které pomáhá ochránit majetek, ve kterém je umístěno. Umí monitorovat svoji polohu a pohyb a dokáže vyvolat alarm ve vašem mobilu nebo tabletu v případě krádeže. Své jízdní kolo můžete právě díky aplikaci sledovat v reálném čase. S Trackitem Vás už nic nepřekvapí.

Zabudovaná čipová SIM karta se k internetu připojuje pomocí služeb Vodafone a jeho partnerských sítí. Uvedená prodejní cena zahrnuje modul Trackito s předplacenými daty na 1 rok. Po uplynutí této doby můžete zakoupit další data přímo z administrace za 540 Kč. Poplatky za internet účtované od vašeho operátora nejsou započítány. Lze používat ve všech zemích EU, Švýcarsku, Norsku, USA a Rusku.

Datová spotřeba je nastavena na maximálně 3 MB za měsíc + balíček 12 MB, který je možné čerpat libovolně během roku. Tento limit dostačuje pro běžné využívání Trackita. Pokud je však modul často nebo dlouho ve stavu Sledování, může dojít k překročení předplacených dat. Jestliže se spotřeba vašich dat blíží k vyčerpání, upozorníme vás e-mailem. Navýšení dat můžete kdykoliv zakoupit přímo z administrace Trackito.

Při obvyklém používání je výdrž baterie až 6 měsíců. Výdrž baterie je ovlivňována zejména četností trackování a pohybu, okolní teplotou a parametry nastavení modulu. Trackito se umístí do hlavového složení Vašeho jízdního kola. Nikdo tedy nebude vědět, že je Vaše kolo zabezpečeno.

Trackito Bike Alarm and Tracker

Trackito Bike je chytrý GSM alarm a tracker, který pomůže ochránit Vaše kolo proti krádeži. Je určený speciálně pro umístění do přední vidlice jízdního kola. Umí monitorovat svoji polohu a pohyb a dokáže vyvolat alarm ve vašem mobilu v případě krádeže.