R O D I N A A D O M O V

P R O Z Á K A Z N Í K A 

Nezáleží na tom zda jsi profík nebo amatér. Jsme parta cyklistů, pro které je práce zábava. Vždy odvedeme naší práci na sto procent aby každý zákazník byl u nás spokojen. Víme, že jen opravdu spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama, a proto neváhejte a navštivte nás.

+ POZNEJTE NÁS

A K T U A L I T Y

I N F O R M A C E

Zde najdete veškeré novinky týkající se naší prodejny. Ať už se jedná o speciální nabídky, pozvánky na námi pořádáné akce či recenze na nejnovější produkty, vše najdete zde.

ABUS PŘILBY

15.1.2020

Dnes nám přišli nový top škopky na hlavu od značky Abus, které již teď můžete vyzkoušet na naši prodejně. Jedná se o závodní aero model Gamechanger pro opravdové žiletkáře a více dostupnější i univerzálnější model Viantor. Přilby Abus můžete vidět například na hlavách jezdců Movistar Teamu a XC Superior Teamu.❤️🔥

+ CELÝ PŘÍSPĚVEK

PF2020

26.12.2019

Vážení přátele,tímto Vám chceme poděkovat za celý rok 2019, kterým jsme úspěšně a hlavně společně projeli. Cesta to byla sice trnitá, ale defekty se nám naštěstí vyhýbali a pokud se něco přihodilo tak jsme to zvládli zalepit. 

Doufáme, že si užíváte svátků plnými doušky a nabíráte síly do další, třeba ještě úspěšnější sezóny. Pokud nás budete chtít navštívit tak novou sezónu zahajujeme v pondělí 6. ledna 2020 a to v klasické otevírací době.Těšíme se na Vás. 🎄

+ CELÝ PŘÍSPĚVEK

KRÁLOVÉ ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ

10.10.2019

Víme, že tento příspěvek má několik dní zpoždění, ale chtěli jsme si počkat na super fotky a další ohlasy, které jsme dostali nějaký ten čas po závodě. 

Na konci září se totiž konali závody MTB TOUR České středohoří a jsme velice rádi, že bike-point.eu byl tolik vidět. Samozřejmně nemyslíme tím jen kluky, kteří skončili na bedně, ale chceme poděkovat všem co oblékli náš dres a závodili za naše jméno. 

Pokud přejdeme k výsledkům tak najdeme bike-point.eu Racing Team napříč všemi trasami a kategoriemi. Zdeněk Krob vybojoval na 45km trase (nastoupáno 1240m) 2.místo s časem 2:38:15. 

Trasa na 65km (nastoupáno 1760m) nabídla nejhojnější umístění. Bohumír Pechar obhájil vítězství z minulého roku s časem 3:23:18. Premiérové vítězství v Litoměřicích si připsal s časem 2:50:02 Jakub Špaček a Zdeněk Němec si s časem 3:20:23 přilétl pro 2.místo. 

Na nejdelší 85km dlouhé trase (nastoupáno 2460m) jsme měli nejmladší želísko v ohni. Filip Starczewski si s časem 4:23:41 přijel pro skvělé 2. místo. 

Na závěr ještě velký dík, že Pavel Bauer si nás našel a pořídil nám super fotografie. Cyklistice zdar a bikepointu zvlášť. 👏👏👏

+ CELÝ PŘÍSPĚVEK

ROCKY MOUNTAIN POD STROMEČKEM

12.12.2019

První dva exempláře Rocky Mountain máme na prodejně a to přesněji modely Vertex Carbon s označením 50 a 70. Nadstandardní zpracování a provedení laku udělalo své a po pouhých třech dnech se s námi loučí a míří pod stromeček. Vypadá to, že tady byl někdo opravdu hodný. 🎅🏻🎄

+ CELÝ PŘÍSPĚVEK

NOVÉ TÝMOVKY

6.9.2019

K naší veliké radosti nám týmovky zahořeli pod rukama a na prodejně nám zbyla poslední sada. Víme, že se na mnoho z Vás nedostalo a proto jsme si pro Vás připravili malé překvapení. 

V polovině října budou dostupné nové Castelli dresy v našem bike-point.eu designu. Oproti předchůdci o něco decentnější a hlavně ve více přizpůsobivějším střihu. Pokud jste tedy měli s předchozím velice závodním střihem a s velice jemnou látkou problém, teď budete spokojení. 😊

+ CELÝ PŘÍSPĚVEK

ROCK MACHINE 2020

13.10.2019

Právě se vracíme z dalších dealer days tentokrát v podání značky Rock Machine. Celá prezentace se nesla v duchu zdokonalování již osvědčeného. Přepracované rámy můžeme vidět u nových modelů řad Torrent a Heatwave, které se svojí geometrií dostali na úroveň Blizz karboňáků. Veškerá kola nad 20.000 Kč jsou osazeny dvanáctkovými sadami ať už Shimano nebo Sram. 

Dalším zdokonalením prošli e-bikes s integrovanou baterií, které díky novým výrobním procesům dostali pořádnou odtučňovací kůru. Můžete to vidět zejména u spodní rámové trubky, která je teď o mnoho subtilnější. Samozřejmě k tomu přispěli i baterie od nového výrobce, který jako jeden ze čtyř na světě získal certifikaci Shimano Steps E-Connect pro použití s jejich sadami motorů. 

Napříč veškerými modelových řadami se nám dostalo fluo barevného prvku. Velice se nám to líbí v kombinaci s lešťeným hliníkem a khaki zelenou. Popravdě khaki zelená s fluo oranžovou je našim favoritem na příští rok. 

V přiložené fotogalerii se můžete podívat na jízdní kola, na které se u nás můžete těšit. Dva dětské exempláře již budou dnes na prodejně připravené k prodeji. 😊

+ CELÝ PŘÍSPĚVEK

F É R O V O S T A R Y C H L O S T

R Y C H L Ý K O N T A K T

Maximálně spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší reklama, a proto využijte dopravu zdarma na všechny produkty po celé České republice. Zboží odesíláme nejpozději dva pracovní dny po jejím přijetí. Po celý rok od pondělí do soboty jsme pro Vás na naší prodejně. Využijte slevový kód 2XBP2019 platný na veškeré zboží.

+ NAVŠTIVTE NÁS

Z A Č N Ě T E S N Á K U P E M

P O Z N E J T E N A B Í D K U

+ JÍZDNÍ KOLA   + ELEKTROKOLA   + RÁMOVÉ SADY   + OBLEČENÍ A DOPLŇKY

+ TRETRY A OBUV   + PŘILBY A BRÝLE   + PŘÍSLUŠENSTVÍ

# b i k e p o i n t f a m i l y

N Á Š P Ř Í B Ě H