Držíme Plný Sklad!

Jsme velice rádi, že nám do rukou vkládáte důvěru při výběru nového jízdního kola či elektrokola a jelikož je Vás opravdu mnoho a i velké zásoby se pomalu, ale jistě tenčí, připravili jsme si pro Vás tuto informativní stránku.

Na této stránce najde aktuální a kompletní výběr jízdních kol a elektrokol pro okamžité odebrání na naší prodejně či k objednání z externího skladu. Produkt objednaný z externího skladu je do dvou dní dostupný na naší prodejně.

Aktuální Stav Skladu.

Dostupná Jízdní kola!

Veškeré dostupné produkty najdete ve výpisu níže. Zakoupením vybraného jízdního kola s označením DOPORUČUJEME získáte v celkové ceně produktu nadstandartní servisní služby nebo doplňkové produkty.

Pro uplatnění výhod musíte jízdní kolo objednat online na tomto e-shopu s osobním vyzvednutím na naší kamenné prodejně. Ke každému jízdnímu kolu získáváte přednostní vyřízení jakéhokoliv servisu i v době nejvyšší vytíženosti.

Kategorie


.

Aktuální Stav Skladu.

Dostupná elektrokola!

Veškeré dostupné produkty najdete ve výpisu níže. Zakoupením vybraného elektrokola s označením DOPORUČUJEME získáte v celkové ceně produktu nadstandartní servisní služby nebo doplňkové produkty.

Pro uplatnění výhod musíte elektrokolo objednat online na tomto e-shopu s osobním vyzvednutím na naší kamenné prodejně. Ke každému elektrokolu získáváte přednostní vyřízení jakéhokoliv servisu i v době nejvyšší vytíženosti.

Kategorie